top of page

Informace pro hosty

PARKOVÁNÍ

Mějte prosím na paměti, že mlýn se nachází v historickém jádru Českého Krumlova, tedy v pěší zóně; standardně tedy není možné až k němu přijet autem ani v jeho blízkosti parkovat.

 

Parkování je možné na soukromém místě cca 10 minut pěšky od apartmánu - zadejte si prosím tyto souřadnice GPS: 48.8077736N a  14.3187286E. Navigace Vás povede k městskému parkovišti P3. Těsně před vjezdem do závor tohoto parkoviště odbočte vlevo do zákazu vjezdu, držte se stále podél pravého obrubníku a projeďte podél řady garáží (všechny s hnědými vraty) až k poslední garáži, zcela na konec. Váš vůz zaparkujte ve směru jízdy, podélně k řadě garáží (parkoviště P3 budete mít po pravé ruce). Pokud tam již jedno auto parkuje, zaparkujete prosím vedle něj, stále podélně garáží (nikoli za stojící auto, ani kolmo ke garážím). Objednání je možné přes aplikaci Alfréd, kde najdete i vzorovou fotografii.

 

Přestože je na parkovišti kamera, neprovozujeme hlídané parkoviště, a proto neneseme odpovědnost za případné škody na vozidle.

 

Pokud byste si přáli přijet autem až k místu ubytování pro vyložení zavazadel, budete potřebovat povolenku ke vjezdu do pěší zóny centra města (vjezd do centra města s touto povolenkou je možný pouze od 15:00 hod. do 10:30 hod). Tu Vám na vyžádání rádi vydáme. Povolenku musíte mít umístěnu na viditelném místě ve vozidle již v okamžiku vjezdu do pěší zóny, je proto nutné si ji nejprve vyzvednout. Povolenka slouží pouze ke vjezdu na dobu nezbytně nutnou, nikoli k parkování v centru města.

 

SNÍDANĚ

Snídaně jsou nově k dispozici přímo v budově Krumlovského mlýna, a to formou snídaňového bufetu. V nabídce je široký výběr teplých i studených snídaňových pokrmů, čerstvé pečivo, domácí pomazánky, slané i sladké koláče, domácí chia pudinky, jogurty, ovoce, zelenina, studené i teplé nápoje a mnoho dalšího. V letních měsících je možné vychutnat si snídani na terase u řeky s výhledem na krumlovský hrad a zámek. Snídaně jsou k dispozici každý den od 8:00 do 10:30 hodin. Objednání je možné přes aplikaci Alfréd.

 

WELLNESS

Wellness zóna s vířivkou (k dispozici po celý rok) a saunou (k dispozici jen v určitých měsících) je soukromým majetkem majitelů Mlýna. Využití je možné pouze po předchozí domluvě a to od 22:00, čas a využití Vám nabídneme dle dostupnosti a obsazenosti apartmánů tak, abyste měli maximální soukromí. Objednání je možné přes aplikaci Alfréd.

CHECK - IN

Ubytování je možné od 14:00, pokud přijedete dříve, můžete si ponechat kufry na uzamčené recepci.

 

CHECK - OUT

Poprosíme vás o uvolnění pokoje do 10:00, pozdější odjezd je možný po domluvě, a to pouze v případě dostupnosti apartmánu. Poplatek činní 500,- Kč.

 

NOČNÍ KLID

Žádáme Vás o dodržování nočního klidu a to od 22:00 do 07:00.

 

UPOZORNĚNÍ - apartmány i veškeré vnitřní prostory mlýna jsou přísně nekuřácké a rovněž platí přísný zákaz jakékoliv manipulace s ohněm.

bottom of page